COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Acte de lliurament de les Distincions PAU 2019

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

“Esforceu-vos per fer el millor possible allò que sabeu fer”.

El president de la Generalitat, Quim Torra, acompanyat de la consellera d’Empresa i Coneixement, Àngels Chacón, van entregar el dia 19 de juliol les Distincions als estudiants que han obtingut una qualificació d’excel·lent a les proves PAU del juny. Durant la seva intervenció el president ha volgut posar en valor el paper de les famílies i dels professors i parafrasejant a Mercè Rodoreda es va dirigir als alumnes: ” Esforçeu-vos per fer el millor possible allò que sabeu fer, així servireu al vostre país i no permeteu que ningú us barri el pas, salteu totes les barreres”.

Reiterem des de l’escola la nostra enhorabona al Max Gasia (9.8), l’Etna Miró (9.7) i el Josep Saula (9.3).

PER LLEGIR MÉS...