COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Treballem Paul Klee!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Els alumnes de 2n de primària hem iniciat el treball de l’artista Paul Klee i ho hem fet d’una manera molt engrescadora. Hem realitzat tres tallers internivell en els quals, ens hem barrejat les tres classes i hem iniciat el treball d’aquest artista. Hem pogut conèixer els trets més característics de les seves obres, el seu estil de pintura i la seva vida. Aquest treball el realitzarem al llarg de tot l’octubre i finalitzarà amb una exposició final de tot el que hem après sobre Paul Klee.

PER LLEGIR MÉS...