COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Joan Brossa a Educació Infantil

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Un gran artista que ens agrada molt.

Durant el segon trimestre hem continuat en contacte amb la vida i l’obra de l’artista Joan Brossa. Ens ha agradat molt tot el que feia. Hem gaudit de la seva senzillesa, els seus colors, la seva creativitat,,, i ens ha inspirat molt per aconseguir produccions acolorides, divertides i connectades a diferents àrees d’aprenentatge (contes, poesia, art, música,…).Hem decorat aules, passadissos i pati amb les nostres obres d’art.Tot ha quedat impregnat de la seva essència.

PER LLEGIR MÉS...