COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

A cinquè protagonitzem les faules clàssiques

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Hem creat els diàlegs i les disfresses!!

Ratolins, gats , mones, crancs, granotes, raboses, lleopards, lleons, galls i fins i tot llops han omplert les classes de 5è. Han vingut acompanyats del faulista Samaniego qui ens ha permès memoritzar i representar les seves històries. Les moralitats que les acompanyen ens han fet reflexionar sobre molts dels nostres comportaments i actituds. Ens servirà per a millorar!!

PER LLEGIR MÉS...