COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Sant Jordi arriba

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Una tradició molt esperada.

La diada de Sant Jordi és festa gran a la nostra escola, tots hi participem des dels més menuts fins als més grans. Fa dies que treballem fent moltes activitats: explicació i lectura de diferents versions de la llegenda, representacions, treball de rodolins i dites de Sant Jordi, titelles, poemes, dibuixos amb diferents tècniques, jocs digitals, decoracions, creacions plàstiques per emportar-se a casa i el més emocionant del dia 23 la tradicional ballada del nostre estimat drac particular al pati d’educació infantil. Els nens i nenes també han pogut gaudir de les explicacions de contes virtuals gravats per part de les famílies. Visca Sant Jordi!

PER LLEGIR MÉS...