COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Presentació del voluntariat

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Projecte dels alumnes del CFGME1.

Els joves del CFGME1, en grups, han presentat diferents projectes del voluntariat. La temàtica d’aquests és la següent: mediambiental, internacional i comunitària. El projecte ha consistit en una exposició dels diferents àmbits del voluntariat i s’ha realitzat per mitjà de l’explicació dels diferents temes a partir de materials audiovisuals. Els projectes estan relacionats amb el lema del col.legi Episcopal d’enguany: “Jo, els altres i el món”.

PER LLEGIR MÉS...