COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Les cèl·lules animals i vegetals

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Observació de cèl·lules vegetals i animals al laboratori.

Els alumnes de 2n d’ESO hem dut a terme una pràctica de laboratori que consistia en observar en un microscopi òptic, cèl·lules vegetals i animals. Aquesta pràctica ens ha permès analitzar l’aspecte d’una cèl·lula així com els seus orgànuls citoplasmàtics més importants. D’aquesta forma hem repassat els continguts explicats a classe. També ens ha servit per manejar el microscopi òptic.

PER LLEGIR MÉS...