LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Aquababy: Graduació del nostres nadons

Els nostres nadons participen en el Mulla’t 2016 i els hi fem entrega del Diploma del curs.

L’última sessió de curs va estar planificada per a que els nadons, en companyia dels pares, poguessin participar d’una manera lúdica en el Mulla’t per l’Esclerosi Múltiple. Entre  els 5 grups de nadons van nadar, conjuntament amb els seus pares, un total de 10.150 metres. En acabar vam fer l’entrega del Diploma del curs, i com campions i campiones van pujar als podis en companyia de l’Episco, la nostra mascota.

És veritablement emocionant observar el pas del temps en companyia d’uns alumnes tan meravellosos i uns pares tan autèntics. Doncs s’han mostrat molt participatius i han transmès la confiança i seguretat afectiva necessària per a que els seus fills gaudeixin de l’aigua i evolucionin en els seus aprenentatges. Felicitats i molt bon estiu!

PER LLEGIR MÉS...