COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Un curs que s’acaba

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Al menjador de cicle inicial estem preparant els diferents treballs del curs per portar a casa.

Els alumnes de 1r i 2n de Primària, al llarg del curs escolar gaudeixen de diferents activitats durant l’estona de lleure del servei de menjador: jocs de taula, treball d’hàbits, plàstica,  etc. Ara que el curs ja acaba, arriba el moment de recopilar tots aquests i portar la feina feta a casa. Per aquesta ocasió, han elaborat una composició a través dels diferents personatges que durant el curs els han  ensenyat els diferents hàbits. La nostra forquilla i ganivet viatgen amb una avioneta cap a les esperades vacances d’estiu, confiant en que tots els alumnes hagin assolit els diferents hàbits que els hi han ensenyat al llarg del curs.

L’equip d’educadores del menjador de cicle inicial us desitgem un BONES VACANCES D’ESTIU.

PER LLEGIR MÉS...