LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Un curs que s’acaba

Al menjador de cicle inicial estem preparant els diferents treballs del curs per portar a casa.

Els alumnes de 1r i 2n de Primària, al llarg del curs escolar gaudeixen de diferents activitats durant l’estona de lleure del servei de menjador: jocs de taula, treball d’hàbits, plàstica,  etc. Ara que el curs ja acaba, arriba el moment de recopilar tots aquests i portar la feina feta a casa. Per aquesta ocasió, han elaborat una composició a través dels diferents personatges que durant el curs els han  ensenyat els diferents hàbits. La nostra forquilla i ganivet viatgen amb una avioneta cap a les esperades vacances d’estiu, confiant en que tots els alumnes hagin assolit els diferents hàbits que els hi han ensenyat al llarg del curs.

L’equip d’educadores del menjador de cicle inicial us desitgem un BONES VACANCES D’ESTIU.

PER LLEGIR MÉS...