COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Experiències de cooperació

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Aportem o ens aporten?

L’alumnat d’Integració social, hem pogut gaudir d’una taula d’experiències de cooperació internacional, on  persones vinculades al nostre col·legi (professorat, una ex-alumna, una alumna i una monitora de l’esplai), han compartit amb nosaltres les seves vivències en diferents projectes i països. Ha estat un matí molt interessant i motivador. Potser algun de nosaltres ens engrescarem a realitzar una experiència de voluntariat  semblant per enriquir la nostra motxilla d’experiències i poder col.laborar en algun projecte on puguem aportar quelcom als altres.

PER LLEGIR MÉS...