LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Treballem en equip!

Taller de treball en equip.

Avui els alumnes de CFGS Infantil de 2n curs hem fet un Taller de treball en equip dintre del mòdul d’Habilitats socials. Ha estat impartit pel Dr Vicente Javaloyes, exjugador professional de handbol, professor d’INEF i gestor esportiu. En aquest taller hem pogut viure les avantatges i també les dificultats que comporta el treball en equip però sempre des de l’òptica de l’enriquiment i del creixement personal i de l’equip de treball.  Hem experimentat la importància de la comunicació i la col.laboració i entusiasme de les persones per l’aconseguiment dels objectius. Una experiència molt gratificant. Moltes gràcies Vicente per poder comptar sempre amb tu.

PER LLEGIR MÉS...