COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Treballem en equip!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Taller de treball en equip.

Avui els alumnes de CFGS Infantil de 2n curs hem fet un Taller de treball en equip dintre del mòdul d’Habilitats socials. Ha estat impartit pel Dr Vicente Javaloyes, exjugador professional de handbol, professor d’INEF i gestor esportiu. En aquest taller hem pogut viure les avantatges i també les dificultats que comporta el treball en equip però sempre des de l’òptica de l’enriquiment i del creixement personal i de l’equip de treball.  Hem experimentat la importància de la comunicació i la col.laboració i entusiasme de les persones per l’aconseguiment dels objectius. Una experiència molt gratificant. Moltes gràcies Vicente per poder comptar sempre amb tu.

PER LLEGIR MÉS...