LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

LaBanda a Secundària Rock

Benvolguts, aquest dijous a les 18.30h al Cafè del teatre de l’Escorxador, tindrà lloc la XV edició del Secundària Rock en el que hi participarà LaBanda del col·legi Episcopal. En aquesta mostra de grups musicals dels INS i les escoles de Lleida, LaBanda sempre ha demostrat el bon nivell musical i creatiu que tenen els nostres músics i aquest cop no serà menys. Així si voleu veure i escoltar aquesta fabulosa banda formada per 14 músics, veniu i no us perdeu aquest esdeveniment !!!

Dir-vos també que en el concurs Musicaula, vam ser el grup que va aconseguir més vots populars de la nostra zona, però ens vam quedar a un pas de les semifinals. L’any vinent segur que passem !!!
Us adjunto el link del videoclip de la cançó “Beat them all”, composada per Esther Aventín, amb la que ens vam presentar al concurs.

PER LLEGIR MÉS...