COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Taller de Treball en Equip

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Fem pinya!

Avui hem tingut la sort de tenir amb nosaltres al Dr. Vicente Javaloyes i des de la seva experiència i coneixement ha impartit als nostres alumnes de CFGS d’Integració Social 1r curs un Taller sobre el treball en equip, dintre del mòdul d’Habilitats socials. Com a futurs integradors i integradores ens ha ofert unes activitats per poder viure directament el que significa treballar en equip, la importància del lideratge, de l’escolta activa, l’empatia…del no rendir-se davant les adversitats i mantenir la il·lusió en aconseguir el que ens havíem proposat. Els alumnes han sigut capaços d’analitzar les actuacions personals i les de cada membre de l’equip i així  d’optimitzar-les aprenent dels errors . Podem aconseguir el que ens proposem si treballem en equip! Gràcies Vicente!

PER LLEGIR MÉS...