COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Taller de Treball en Equip

Fem pinya!

Avui hem tingut la sort de tenir amb nosaltres al Dr. Vicente Javaloyes i des de la seva experiència i coneixement ha impartit als nostres alumnes de CFGS d’Integració Social 1r curs un Taller sobre el treball en equip, dintre del mòdul d’Habilitats socials. Com a futurs integradors i integradores ens ha ofert unes activitats per poder viure directament el que significa treballar en equip, la importància del lideratge, de l’escolta activa, l’empatia…del no rendir-se davant les adversitats i mantenir la il·lusió en aconseguir el que ens havíem proposat. Els alumnes han sigut capaços d’analitzar les actuacions personals i les de cada membre de l’equip i així  d’optimitzar-les aprenent dels errors . Podem aconseguir el que ens proposem si treballem en equip! Gràcies Vicente!

PER LLEGIR MÉS...