LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Més de 400 persones a l’Aplec de Butsènit

Un any més les famílies de l’Episcopal s’han trobat a Butsènit en el 44è Aplec de les famílies. Enmig de la natura han gaudit d’un dia de convivència on petits i grans han respost a la crida de l’AMPA.

Després d’arribar caminant, amb bicicleta o amb cotxe, tothom s’ha instal·lat al costat del riu. No hi ha mancat la presència del Sr. Bisbe que ha celebrat l’Eucaristia. Després de dinar, Labanda ha amenitzat la sobretaula amb el seu repertori multilingüe i l’Esplai Epis, durant tota la jornada s’ha ocupat dels infants i joves.

Fins i tot la pluja ha respectat la jornada i no ha arribat fins al vespre. Un dia magnífic de primavera.

GALERIA D’IMATGES

PER LLEGIR MÉS...