COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Cicles Formatius Elèctrics visitem Payper

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Multinacional amb tecnologia punta a Lleida.

La tarda d’ahir vam visitar una multinacional, a Lleida, on té la seu principal i fundatòria i l’única oficina del país, si ho dic bé. Evidentment  té altres seus a França, Mèxic, Brasil i l’Índia. És una empresa referent al món del ensacat, pesatge dinàmic i paletitzat amb tecnologia pròpia.

Vam poder veure tecnologia puntera, de diferents camps. Electrònica, automatització, mecànica, pneumàtica, quadres elèctrics espectaculars…

S’ha d’agrair les explicacions detallades del Joan Arjó (Enginyer en automàtica i electrònica Industrial) durant la presentació i visita a la nau de muntatge, i al Francesc Novell (Enginyer de desenvolupament) i (Pare d’Alumna del col·legi) per facilitar-nos el contacte per fer la visita.

PER LLEGIR MÉS...