COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Jordi Costa, un model de vida dedicada a l’esport

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Les pràctiques professionals dels esportistes d’èlit.

El dijous 18 de maig els alumnes de Primer de Batxillerat van rebre una xerrada del Sr. Jordi Costa, fisioterapeuta d’esportistes d’èlit. Ens va explicar quines són les seves tasques professionals, així com orientacions i pautes per evitar lesions en les diferents pràctiques esportives. També va explicar quins factors fan que una persona arribi o no a l’èlit des de la teva experiència, ja que és germà del tennista Albert Costa.

Moltes gràcies pels teus consells Jordi!

PER LLEGIR MÉS...