COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Premi al Treball de Recerca de l’Ariadna Serra

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

L’Ajuntament d’Alcarràs lliura el 1r Premi Manel Camps.

La regidoria d’Ensenyament de l’Ajuntament d’Alcarràs ha convocat per primera vegada el premi de treballs de recerca “Manel Camps” en la que hi podien participar tots aquells/es alumnes de Batxillerat que haguessin escollit una temàtica relacionada amb el municipi.

Aquest primer premi li va ser lliurat a l’alumna Ariadna Serra pel seu treball “Quan el meu poble va deixar de ser-ho?” , un estudi sociològic sobre l’evolució del municipi arrel de la bombolla immobiliària que va patir el poble d’Alcarràs.

Felicitats Ariadna!!

PER LLEGIR MÉS...