COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Els Jocs Florals

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Lucía Sesé i Maria Piñol guanyen els Jocs Florals de la Generalitat.

El passat divendres dia 2 de juny , la Maria Piñol de 1r d’ESO i la Lucía Sesé de 3r van assistir a l’acte de lliurament dels premis dels Jocs Florals de la Generalitat als Servies Educatius de l’Urgell, a Tàrrega. Va ser una vetllada amena, presidida per l’escriptor Josep Pàmies on es va combinar la literatura i la música. La Maria Piñol va quedar classificada com a finalista dins la categoria de 1r cicle d’ESO i la Lucía Sesé va ser proclamada guanyadora de la categoria de 2n cicle d’ESO de les terres de Lleida; ara, el proper dissabte 17 de juny la Lucía haurà d’anar a Barcelona on es coneixerà el guanyador de tot Catalunya. Desitgem que la Lucía tingui molta sort!

PER LLEGIR MÉS...