COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Concurs de ball

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Els alumnes de primer de Batxillerat mostren les seves habilitats a la pista de ball.

Els alumnes de primer de Batxillerat han fet el concurs de ball de saló al pavelló del col·legi. Sota l’atenta mirada del públic i l’exigent jurat han ballat peces musicals dels estils treballats per l’ocasió: Pasdoble, Tango, Merengue, Txa-txa-txa i Rock’n’roll. Després d’una intensa matinal, la parella formada per la Mariona Vall·llebrera i Pau Jurado han estat proclamats guanyadors de l’edició d’aquest any.

PER LLEGIR MÉS...