COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Tinc una llum al cor i la vull deixar brillar

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Tutoria.

Avui hem fet una activitat de tutoria en la que hem expressat el nostre desig d’arribar a ser bons educadors i educadores d’educació infantil. Estem al món per estimar i per cuidar-nos. Aquesta llum que tenim al nostre cor la volem deixar brillar amb estima, il·lusió, respecte, confiança, optimisme, empatia, ganes, diversió, optimisme, comprensió, estima, respecte, alegria, unió, satisfacció, somriure, paciència, actitud positiva, felicitat, somnis fets realitat….

PER LLEGIR MÉS...