LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Un grup d’exalumnes visiten “el seu Col·legi”

Trobada dels 25 anys a l’escola.

El passat dissabte 07 d’octubre exalumnes de 8è EGB A de la promoció de 1978 van visitar les instal·lacions del Col·legi amb l’objectiu de recordar els bons moments passats durant la seva estància al Col·legi. Feia 25 anys que havien cursat junts el darrer curs d’EGB. Com us podeu imaginar, a cada espai que van recórrer recordaven les diferents anècdotes viscudes. Els professors Joan Cuesta i Xavier Garcia van acompanyar aquests exalumnes durant la visita.

A l’acabar la visita els exalumnes van agrair aquest acompanyament i van manifestat que havien gaudit de retrobar-se amb els moments de felicitat de la infantesa.

PER LLEGIR MÉS...