COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

La millor versió de tu mateix/a

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Quins són els teus talents?

Aquest és l’atractiu títol de la xerrada que ens va oferir la Sra. Sílvia Ibáñez, Formadora –Consultora i mare de dues alumnes del nostre col·legi, a l’alumnat de segon dels cicles de la família Socio-Cultural. Després d’una roda ràpida on ens havíem de presentar dient allò en el que considerem que som bons/es (quins són els nostres talents??) ens va fer una reflexió per saber trobar aquests punts forts de nosaltres que ens fan ser diferents a d’altres persones i que ens ajudaran a posicionar-nos millor en al recerca de feina, si en som conscients, doncs sovint ens costa identificar-los. Un altre punt important que ens va aportar va ser plantejar-nos com el propòsit a la nostra vida ha de ser trobar l’equilibri entre la Passió, la Missió, la Vocació i la Professió. I per acabar vam poder veure alguns exemples d’allà on podem arribar. Esperem que un cop acabat el cicle sapiguem oferir aquesta millor imatge de nosaltres mateixos!!!

PER LLEGIR MÉS...