LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Xerrada de l’adaptació dels centres esportius a les pàgines web de Lleida

Exposició d’un treball de recerca – TdR.

Hem assistit a la xerrada de l’alumna de segon de batxillerat social,  Claudia Vall-llebrera Camps sobre l’adaptació dels centres esportius a les pàgines web a Lleida.

Ens va explicar que després de fer un anàlisi del contingut WEB, molts dels centres esportius de Lleida es troben exclosos d’aquesta xarxa i no estan aprofitant les oportunitats que ens ofereix el màrqueting.

Ha estat una explicació molt útil, ja que molts dels conceptes tractats es poden portar a la pràctica per aconseguir una difusió més amplia en el mon esportiu i, així poder arribar a més persones i incentivar-les a fer ús dels seus serveis.

Agraïm a la Claudia la seva col·laboració en aquest projecte i voler compartir-lo amb tots nosaltres.

PER LLEGIR MÉS...