COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

El Col·legi Episcopal a la Fira de Formació Professional

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Gran afluència de visites.

Del dijous 19 al 21 d’abril, el professorat de Cicles Formatius va participar a la Fira de formació professional que se celebra anualment als Camps Elisis per donar informació a tots els alumnes de les diferents escoles i instituts de la província de Lleida del gran ventall de cicles, tant mitjans com superiors, que existeixen. El CFGS d’activitats físic esportives del col·legi Episcopal va oferir als assistents a la fira un taller d’Activitat amb suport musical i condicionament físic. Els estudiants van poder gaudir d’una de les assignatures que es treballarà dins dels dos cicles superiors, que es posaran en funcionament a partir del setembre vinent: el cicle d’ensenyament i animació sociocultural i el de condicionament físic.

PER LLEGIR MÉS...