COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Premi la Palma d’Or al millor treball en equip

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Els alumnes de 2n curs d’Integració Social guanyen el premi al millor treball en equip amb el curtmetratge de  “La fórmula”.

El passat 12 d’abril tots els alumnes van rebre el premi al millor treball en equip de la Gala de Presentació dels curtmetratges de La Palma d’Or 2018 organitzat per Joventut de l’Ajuntament de Lleida. “La fórmula”, que és el títol del curt, conté una temàtica social, on diferents personatges amb diferents habilitats han de treballar en equip per assolir un objectiu: la inclusió social. L’Ana Maria Adascaliti, alumna del curs, va ser una de les presentadores de la Gala.

PER LLEGIR MÉS...