COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCACTIVA DE LES FAMÍLIES

Orles 2018

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Els alumnes de Batxillerat i Cicles Formatius celebren la seva graduació. 

Els alumnes que s’han graduat en Batxillerat i Cicles formatius han celebrat la seva festa apadrinats pel senyor Sisco Sapena que els ha parlat de la importància dels somnis en la vida. Els ha animat a avivar sempre el seu somni i no deixar-se frenar per les dificultats, a avançar sempre. Acompanyats de les seves famílies van omplir la Llotja i en acabar van prendre junts una copa de cava per celebrar-ho. 

Per llegir més...

Qualitat de l’aire que respirem

Prevenció i salut. Optativa 2n d’ESO. Visita a  l’Estació de Vigilància i Previsió de la contaminació atmosfèrica, per entendre què respirem dia

Escuma líquida… Un dolç esmorzar

Química a la cuina. Optativa 1r d’ESO. La nata muntada és una dispersió col·loidal, després d’haver estat batent la nata i escumant-la