COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Orles 2018

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Els alumnes de Batxillerat i Cicles Formatius celebren la seva graduació. 

Els alumnes que s’han graduat en Batxillerat i Cicles formatius han celebrat la seva festa apadrinats pel senyor Sisco Sapena que els ha parlat de la importància dels somnis en la vida. Els ha animat a avivar sempre el seu somni i no deixar-se frenar per les dificultats, a avançar sempre. Acompanyats de les seves famílies van omplir la Llotja i en acabar van prendre junts una copa de cava per celebrar-ho. 

PER LLEGIR MÉS...