COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Rebem la visita d’un missioner

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Una experiència colpidora.

El passat dilluns els alumnes de 2n d’ESO van assistir a la xerrada organitzada pel Departament de Pastoral. Mossèn Joan Soler, missioner al Togo durant 9 anys, va compartir amb els alumnes la seva experiència en un poblat del nord del país. Un testimoniatge colpidor amb un missatge de fons clar: Som afortunats! Cal donar gràcies per les petites coses que ens envolten i que no tenim en compte. 

PER LLEGIR MÉS...