LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sortida dels alumnes del cicle d’administració i finances a la empresa SUPSA.

Els alumnes van poder conèixer les diferents instal.lacions i activitats de la distribuidora de la xarxa Plusfresc.

Els alumnes de primer curs del Cicle Superior d’Administració i Finances van fer el passat dijous dia 21 de març, una visita a les instal·lacions de l’empresa SUPSA, les oficines centrals de Plusfresc. Allà els van ensenyar els diferents mètodes de gestió d’stocks i enviament d’aquests  dels diferents productes que distribueixen a tota la xarxa de botigues de Catalunya (Productes secs, Carn i Peix). Va ser una visita molt interessant on van poder posar en pràctica moltes coses de les estudiades a classe.

Ana Garcia   

PER LLEGIR MÉS...