COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

EXPOSICIÓ DELS PROJECTES EMPRESARIALS 2018-2019

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Com crear un pla d’empresa al cicle formatiu de grau superior d’administració i finances.

Els alumnes de segon curs del Cicle Formatiu d’Administració i Finances van exposar els projectes empresarials de final de cicle. Aquests projectes consisteixen en crear una empresa amb una idea innovadora, desenvolupant tot un procés, des de la seva creació fins a l’estat financer del negoci i la futura evolució del mateix.

Les presentacions van durar tot el matí i van poder gaudir de la presència dels alumnes de primer curs del CFGS d’Administració i Finances on van poder copsar de primera mà com és desenvolupa el pla d’empresa que hauran de realitzar el proper curs.

Els presentadors d’aquests projectes estaven nerviosos, però finalment tot va sortir bé. Es van exposar projectes molt interessants,  on es veia  reflectit l’esforç i el treball dels alumnes realitzat al llarg de tot el curs; una tasca feixuga, que no els ha resultat fàcil, però de la qual finalment ens sentim tots molt orgullosos.

PER LLEGIR MÉS...