COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Concert de fi de curs de l’Aula de Música!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Una cinquantena de joves músics van interpretar les peces que havien preparat pel concert.

Els alumnes de l’Aula de Música del col·legi Episcopal, el passat dimarts 4 de juny, van participar del concert de fi de curs. El concert va estar estructurat en tres parts: En la primera part, els alumnes van interpretar una peça de forma individual, duet o trio. En la segona, els alumnes de sensibilització, van interpretar dues peces, una instrumental “La família Adams” i l’altra cantada “Oh! Mr. Chip”. I, la tercera part, per finalitzar el concert, va estar dedicada a les agrupacions musicals: Iniciació, va interpretar “Bob esponja”. Consolidació, “We are the world”. Avançat, “Livin’ on a prayer” i els alumnes del grup de cant coral, ens van oferir “Tu fas” de Dr. Prats. Al finalitzar el concert, els alumnes van rebre de mans dels seus professors, un diploma acreditatiu del curs 2018-19. Un gran concert d’uns grans musics. Visca la música!

PER LLEGIR MÉS...