COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

La campanya del Banc de Sang, al Magazín de TV Lleida

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

La Mariví Chacón, com sempre sensibilitzada per la causa.   

Aquest cop, i un any més, la Mariví Chacón, presentadora del programa Magazín de TV Lleida, ens ha convidat al plató amb molta alegria. El Joan, el Juanma i l’Àlex han estat els protagonistes aquest cop, acompanyats per l’Eduard ‘el mànager’ de l’expedició a les oficines de la cadena lleidatana.

Un cop allí, els nostres nois han detallat les actuacions que s’estan duent a terme des de l’inici de la precampanya i les que encara estan per arribar fins als dies de la donació: divendres 7 de 14 a 19h i dissabte 8 de 9 a 14h.

Molt moviment arreu, animació, alegria, tot envoltat d’un treball acadèmic, organitzat, planificat adequadament i dirigit amb seriositat. I tot plegat per assolir una fita important, per aconseguir el màxim de sang possible, que permeti salvar vides.

Així doncs, t’esperem a l’Episcopal: “DONA LIKE A LA VIDA. DONA SANG”.

 

 

 

PER LLEGIR MÉS...