ACTUALITAT

COL·LEGI EPISCOPAL

La campanya del Banc de Sang, al Magazín de TV Lleida

Publicat el ·

La Mariví Chacón, com sempre sensibilitzada per la causa.   

Aquest cop, i un any més, la Mariví Chacón, presentadora del programa Magazín de TV Lleida, ens ha convidat al plató amb molta alegria. El Joan, el Juanma i l’Àlex han estat els protagonistes aquest cop, acompanyats per l’Eduard ‘el mànager’ de l’expedició a les oficines de la cadena lleidatana.

Un cop allí, els nostres nois han detallat les actuacions que s’estan duent a terme des de l’inici de la precampanya i les que encara estan per arribar fins als dies de la donació: divendres 7 de 14 a 19h i dissabte 8 de 9 a 14h.

Molt moviment arreu, animació, alegria, tot envoltat d’un treball acadèmic, organitzat, planificat adequadament i dirigit amb seriositat. I tot plegat per assolir una fita important, per aconseguir el màxim de sang possible, que permeti salvar vides.

Així doncs, t’esperem a l’Episcopal: “DONA LIKE A LA VIDA. DONA SANG”.