COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Paul Klee arriba al cicle inicial

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

A les aules de primer i segon s’han treballat les tècniques de l’autor amb tallers internivells.

L’autor de plàstica escollit en aquest primer trimestre, Paul Klee, ens ha servit per iniciar un seguit de tallers experimentals on s’han descobert les diferents tècniques plàstiques de l’autor com les textures, els esgrafiats…

Els tallers internivells són una  metodologia  basada en la implicació total de l’alumne en el seu procés d’aprenentatge i pretén que els infants puguin treballar conjuntament, creant vincles a partir de tallers diversos on es barregen nens/es de diferents aules.

 

PER LLEGIR MÉS...