LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sortida alumnes SEAS 2 i Condionament Físic 2

Visita a dues empreses del sector a la localitat de Torrefarrera.

Empresa parc de trampolins. Franquícia a Lleida d’una disciplina en ple desenvolupament que sorgeix al 2010 i que ja consta de 50 equipacions arreu del país. Establiment encarat a l’oci i la seva vessant esportiva en les diferents modalitats que ofereix aquesta disciplina.

Empresa BeachSport&Soccer. Instal·lació esportiva indoor de 2.500 m2 amb diferents pistes de sorra i gespa artificial de darrera generació. Han vist les possibilitats del negoci i practicat les diferents disciplines possibles. Futbol sala indoor, tenis, vòlei, futbol i handbol tot el la seva variant reglamentària en sorra.

Una gran experiència!!

PER LLEGIR MÉS...