COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

El nostre arbre

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Hem pintat un arbre, un arbre amb les nostres mans. Cada mà és una fulla, cada fulla el fa més gran. Infinits braços oberts amb palmells de mil colors el fan més acollidor i frondós, esdevé ric i divers. Mai n’hi sobren, sempre n’hi caben damunt d’aquest cos gegant, que té com a missiva ser humil i tolerant. Si te’l mires i l’escoltes et dirà amb un to molt brau: “Soc sofert, però amb energia, capaç de lluitar contra la guerra i d’arrelar en la ferida. Soc el símbol de la terra. Jo soc l’arbre de la pau.

PER LLEGIR MÉS...