COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Tractem-nos bé

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Promoció de les relacions de bon tracte

Els/les alumnes de Primer de Batxillerat estan participant en el programa “Tractem-nos bé”. És un taller basat en la promoció de les relacions de bon tracte entre els joves. L’alumnat a través de diferents dinàmiques de joc i debat, pot reflexionar i adquirir habilitats socials i eines per resoldre conflictes de forma positiva així com detectar i analitzar el fenomen de la violència masclista present en la societat.

PER LLEGIR MÉS...