COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Adequació Comunicativa_Adaptar-se al context #JOTINCLAPARAULA

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Les alumnes de 2n d’ESO Sílvia Blanco, Coral Sicilia, Júlia Laso i Gal·la Rubio participen al concurs ‘Jo tinc la Paraula’ per tal d’ensenyar-nos que ser youtuber és compatible amb un bon ús de la llengua catalana i, en concret, de l’adequació. D’una manera breu, propera i divertida, ens ensenyen a adaptar el nostre registre al context per tal que la comunicació sigui efectiva tant darrera la pantalla com a la vida real.

Molta sort!

PER LLEGIR MÉS...