COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Nens salvant vides a l’escola 

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Taller de primers auxilis per a infants.

Quantes vegades hem pensat que els nens són sempre acompanyats pel seu àngel de la guarda? Tot sovint cauen i es fan cops, tot i això poques vegades, per sort,  requereixen d’assistència sanitària. Però quan es fan mal de veritat, saben com han de reaccionar?

És per aquesta raó que varem pensar que aquest taller podia ser molt interessant per als nostres alumnes, i no ens ha decebut. Durant tres hores van aprendre què calia fer en diferents situacions d’emergència mèdica, des de les més habituals fins a les més greus.

A partir d’ara, els nostres nens i nenes estan més segurs.

PER LLEGIR MÉS...