COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

II Jornada Pastoral del Col·legi Episcopal.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Ens visita el bisbe Salvador.

Ben bé a mig curs hem compartit la nostra II Jornada Pastoral.

Sabeu què és una Jornada de Pastoral? Doncs són tres espais anuals de trobada pastoral en que les professores i professors del Col·legi Episcopal som cridats a reunir-nos i formar-nos al voltant d’algun tema d’interès pastoral.

Aquesta vegada ens ha visitat el nostre bisbe Salvador. Ell ens ha parlat de l’encíclica del Papa Francesc Evangelii Gaudium, després hem tingut un temps per poder compartir opinions en petit grup i finalment hem fet la posada en comú.

PER LLEGIR MÉS...