COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Passarel·la de Cáritas

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

L’alumna Alba Sapena dissenya la imatge gràfica de la passarel·la de Cáritas.

El divendres 29 d’abril a la plaça de la Llotja, es va dur a terme el certamen anual de la passarel·la de Cáritas. Aquest any, la imatge gràfica d’aquesta activitat es va desenvolupar pels alumnes de 4t d’ESO de Visual i Plàstica mitjançant un concurs en l’àmbit intern. La guanyadora va ser l’alumna Alba Sapena.

El protagonisme del cartell recau en un vestit de gala on s’hi ha treballat gràficament l’imagotip de Cáritas com a pattern, presentant una línia minimalista que reflecteix la qualitat i creativitat de la desfilada.

PER LLEGIR MÉS...