COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Xerrada sobre aplicacions tecnològiques en l’àmbit mèdic

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

El Dr. David Virós, de l’Hospital Germans Trias i Pujol, realitza una xerrada sobre aplicacions tecnològiques en l’oncologia de cap i coll.

El passat divendres, vam rebre la visita al Col·legi del Dr. David Virós, otorrinolaringòleg de l’Hospital Germans Trias i Pujol que va explicar als alumnes de primer i segon de Batxillerat Tecnològic, Doble Via i Científic les aplicacions de la tecnologia en intervencions quirúrgiques.

El Doctor, pioner a l’Estat en la realització d’operacions de laringe amb sistemes robòtics, va poder transmetre la seva experiència i destacar la importància de la investigació i l’aplicació tecnològica en l’àmbit mèdic.

PER LLEGIR MÉS...