LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

QUE GRANS ENS HEM FET!

Acabem un curs ple d’aventures!

Els nens i nenes de la llar aquest mes de juny han fet diferents activitats per tal de posar punt i final a aquest curs 2018-19.

Amb l’arribada de la calor,es refresquem al pati a travès  jocs on l’aigua és lal protagonista. Fem bombolles de sabó, juguem amb regadores i taps tot fent transvassaments i fins i tot ens escarxiguem amb la manguera!

En l’última sessió d’activitat aquàtica, vam convidar a les nostres famílies per a que poguessin veure una exhibició dels diferents exercicis que fem habitulament amb les monitores de piscina. A més a més, per posar-hi punt i final els vam convidar a entrar dins de l’aigua a compartir una estona amb nosaltres! Quina experiència més bonica tant per a grans com a petits.

I per acabar el curs , vam preparar una gran sorpresa! Ens vam fer una samarreta amb els símbols que ens han representat al llarg d’aquest curs: estrelles, llunes i sols per tal de poder-la lluïr durant l’estiu! Que guapos i guapes estem !

 

PER LLEGIR MÉS...