COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

QUE GRANS ENS HEM FET!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Acabem un curs ple d’aventures!

Els nens i nenes de la llar aquest mes de juny han fet diferents activitats per tal de posar punt i final a aquest curs 2018-19.

Amb l’arribada de la calor,es refresquem al pati a travès  jocs on l’aigua és lal protagonista. Fem bombolles de sabó, juguem amb regadores i taps tot fent transvassaments i fins i tot ens escarxiguem amb la manguera!

En l’última sessió d’activitat aquàtica, vam convidar a les nostres famílies per a que poguessin veure una exhibició dels diferents exercicis que fem habitulament amb les monitores de piscina. A més a més, per posar-hi punt i final els vam convidar a entrar dins de l’aigua a compartir una estona amb nosaltres! Quina experiència més bonica tant per a grans com a petits.

I per acabar el curs , vam preparar una gran sorpresa! Ens vam fer una samarreta amb els símbols que ens han representat al llarg d’aquest curs: estrelles, llunes i sols per tal de poder-la lluïr durant l’estiu! Que guapos i guapes estem !

 

PER LLEGIR MÉS...