COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Treballem les grans preguntes

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Ciència, Filosofia i Religió.

Els alumnes de 1r de Batxillerat, des de les matèries de Ciències pel Món Contemporani i Filosofia, han iniciat un treball per projectes interdisciplinar basat en tasques de recerca i anàlisi, a patir de l’estudi de diferents autors i àmbits del coneixement.

Es tracta de potenciar l’argumentació, la confrontació de criteri i l’expressió per obtenir respostes des de diferents perspectives a grans preguntes que, al llarg de la història, han intentat donar diferents científics, filòsofs o místics.

PER LLEGIR MÉS...